X
Задать город Днепропетровск по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Lords of the sound. Love story в Днепропетровске

Lords of the sound. Love story

Днепропетровск, 09 марта 2016 г, 19:00
ДК Машиностроителей ДК Машиностроителей
ул. Рабочая, 166
Днепропетровск
+380445905555
Продажа закрыта
День Закоханих «Love Story» від Lords of the Sound 14 лютого 2017 року о 17:00 та 20:00 в Національній опері України – програма «Love Story» від симфонічного оркестру Lords of the Sound до Дня Закоханих: романтична музика, танцювальне шоу та гості з Іспанії! Кожна жінка мріє провести День Закоханих особливо, очікує казковості, бажає вражень та емоцій. Так влаштована жіноча сутність і нічого з цим не вдіяти. І щоб задовольнити її романтичну душу, залишається тільки влаштувати цю казку. І тут розпочинається для чоловіків найважче: що ж вигадати, чого б цікавого та небуденного організувати? Намагаємося максимально спростити рішення цього питання і пропонуємо ідеальний варіант! Відвідайте зі своєю половинкою шоу-програму «Love Story» від Lords of the Sound. Кохана буде у захваті, щаслива та переповнена емоціями, а коханий – найкращим чоловіком у світі! Уявили цю ідилію? Від досягнення цього вас відділяє тільки купівля квитків на програму “Love Story”від Lords of the Sound. Традиційно найвідоміший Український симфонічний оркестр буде пестити ваш слух мелодійними, чуттєвими хітами світової музики, а також саундтреками з найромантичніших кінофільмів. Але любов має декілька мов. І окрім музичної складової, мовою танцю до вас звернеться танцювальний балет “Foresight”. Цей український колектив вже підкорив майданчики Європи, і занурить вас у своє захоплююче, глибоке мистецтво під супровід оркестру «Lords of the Sound» Але є ще один сюрприз. З нагоди такого свята ми запросили спеціальних гостей. Справжню сонячну та пристрасну Іспанію привезе із собою іспанський дует Fuel Fandango. Гурт, який невпинно підкорює Європу, виступить в Україні у програмі “Love Story”. Їх стиль – неймовірне об’єднання бітів танцювальної електроніки, чуйності фламенко та енергії року. Знайомство з ними не залишить нікого байдужим, та тільки розпалить вогонь у серцях. Свято кохання, ніжності та найщиріших почуттів у Національній опері України разом з оркестром Lords of the Sound та програмою «Love Story» – 14 лютого, яке стане особливим з-поміж усіх Днів Закоханих. Диригенти: Віталій Фізер та Віталій Саражинський. Продюсер: Андрій Новаторов.


Lords of the sound. Love story в других городах:

14вт февраля, 2017

КиевНациональная Опера

17:00 200 - 1600 50+ шт. купить
14вт февраля, 2017

КиевНациональная Опера

20:00 200 - 1600 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Lords of the sound. Love story можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Концерт Lords of the sound. Love story в Днепропетровске состоится 09 марта 2016 г, 19:00.

День Закоханих

«Love Story»

від Lords of the Sound

14 лютого 2017 року о 17:00 та 20:00 в Національній опері України – програма «Love Story» від симфонічного оркестру Lords of the Sound до Дня Закоханих: романтична музика, танцювальне шоу та гості з Іспанії!

Кожна жінка мріє провести День Закоханих особливо, очікує казковості, бажає вражень та емоцій. Так влаштована жіноча сутність і нічого з цим не вдіяти. І щоб задовольнити її романтичну душу, залишається тільки влаштувати цю казку.

І тут розпочинається для чоловіків найважче: що ж вигадати, чого б цікавого та небуденного організувати? Намагаємося максимально спростити рішення цього питання і пропонуємо ідеальний варіант! Відвідайте зі своєю половинкою шоу-програму «Love Story» від Lords of the Sound. Кохана буде у захваті, щаслива та переповнена емоціями, а коханий – найкращим чоловіком у світі!

Уявили цю ідилію? Від досягнення цього вас відділяє тільки купівля квитків на програму “Love Story”від Lords of the Sound.

Традиційно найвідоміший Український симфонічний оркестр буде пестити ваш слух мелодійними, чуттєвими хітами світової музики, а також саундтреками з найромантичніших кінофільмів.

Але любов має декілька мов. І окрім музичної складової, мовою танцю до вас звернеться танцювальний балет “Foresight”. Цей український колектив вже підкорив майданчики Європи, і занурить вас у своє захоплююче, глибоке мистецтво під супровід оркестру «Lords of the Sound»

Але є ще один сюрприз. З нагоди такого свята ми запросили спеціальних гостей. Справжню сонячну та пристрасну Іспанію привезе із собою іспанський дует Fuel Fandango. Гурт, який невпинно підкорює Європу, виступить в Україні у програмі “Love Story”. Їх стиль – неймовірне об’єднання бітів танцювальної електроніки, чуйності фламенко та енергії року. Знайомство з ними не залишить нікого байдужим, та тільки розпалить вогонь у серцях.

Свято кохання, ніжності та найщиріших почуттів у Національній опері України разом з оркестром Lords of the Sound та програмою «Love Story» – 14 лютого, яке стане особливим з-поміж усіх Днів Закоханих.

Диригенти: Віталій Фізер та Віталій Саражинський.

Продюсер: Андрій Новаторов.

Подробнее
Свернуть
Подробнее